Özellikler

Bilgisayar Mühendisliği

Son Çalışmalar

İş hayatımızda bir den fazla yaptığımız işlerin resimleri aşağıda gösterilmiştir.WEB,Android,IOS....

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Web Uygulamaları

Göster

Hizmetlerimiz

Şirketlere B2B,B2C web siteleri ,mikro entegre yazılımları,
IOS ve Android mobil uygulama yazılımları....

Pazarlama

Yeni Geliştirilen uygulamaların pazarlanması

Mobil Uygulamalar

IOS ve Android Uygulamaları

SEO Marketing

Uygulamaların markete yüklenmesi

Our Skills

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Grafik Tasarım

85%

HTML

95%

CSS

80%

Neden Bilgisayar Mühendisliği

Neden Bilgisayar Mühendisliği Bölümü

Bilgisayar mühendisliğini seçtim, çünkü hayatını bilgisayar başında geçiren biriyim ve bilgisayarlar hakkında yeni şeyler öğrenmekten kendimi asla alıkoyamam. Fakat belirtmeliyim ki bilgisayar mühendisliği seçmeden önce yazılım dilleriyle ilgili bir bilgim yoktu, ve birkaç araştırma sonucu yazılımın eğlenceli bir puzzle'a benzediğini farkettim. Bunun yanı sıra, tasarım yapma, planlama ve yaratıcılık yeteneklerimi en iyi kullanabileceğim bölümlerden biri olduğunu fark ettim ve bilgisayar mühendisliğini seçtim. İlk başta yazılıma alışmakta zorluk çeksem de başka yazılım dilleri öğrendikçe eğlendiğimi fark edip iyi ki bu bölümü seçmişim dedim. Bu bölümü seçmemin bir diğer nedeni ise teknolojik gelişmelerde bilgisayarların rolünü sürekli takip etmem, merak duymam ve bilgisayar sektöründe bir rol almak istememdi.

yaratıcılığını ortaya çıkartabileceğin bir bölüm projelerle falan yeni bir şey yaratırsın mutlu eder genelde insanı spesifik bir alandır gelişir sürekli devrimci bölümdür sürekli değişimdedir işin sanatsal boyutu da vardır kendini geliştirirsen oyun animasyon 3d grafik alanları ilgi çekicidir
Ailemin iş yerlerinden ötürü, sürekli tıp çevresinin içindeydim. Branşım sayısal olduğu için, ya tıp ya mühendislik seçecektim. Tıp okumanın zorluğu, işin ciddiyeti ve sürekli bu çevrede olduğum için, tıp okumak istemedim. Geriye mühendislikler kaldı. Bilkent Üniversitesi’nin bölüm tanıtımlarına katıldım. Elektrik elektronik mühendisliği gözümü korkuttu. Endüstri mühendisliğinde ise iş hayatının her adımında insanlarla sürekli iletişim içinde olmak, onların isteklerini her aşamada karşılamak gerektiği anlatılınca endüstri mühendisliğini de istemedim. Geriye bilgisayar mühendisliği kaldı ve tercihimden çok memnunum.
Bilgisayar ve teknoloji daha öncesinde ilgimi çeken bir sektördü. Bölümde okuduğumda anladım ki bu sektörün dünyayı şekillendiren, geleceği oluşturan kişi / kurumlara ihtiyacı günden güne artıyor. Geleceğinin çok parlak ve şekillendirilebilir olması sebebiyle Bilgisayar Mühendisliği.

Web Tasarım Nedir? Web Tasarımın Önemi

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur..

Adipisicing elit

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don't look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn't anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words

WEB TASARIMI YAPTIRMANIN ARTILARI VE ÖNEMİ

Web tasarımı yaptırmak ve sonucunda başarıya ulaşmak oldukça önemli. Sanal dünyada yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığı düşünülürse ilk olarak kurumsal vitrinlerinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web tasarım hizmeti ile: Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır. Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır. Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir. Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir. 7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir. E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir. Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir. Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler. Güven aşılayacaklar. Satış ve pazarlama gelirleri artacak. Profesyonellik göstergesi olarak algılanır. Başarıya giden yolda anahtar olur.

Görüşler

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

-John Doe/ Director of corlate.com

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

-John Doe/ Director of corlate.com

Hızlı İletişİm

Hızlı İletişİm

Hızlı İletişİm

Hızlı İletişİm